Titles you rated
LucyRated ★ 0.5
pace makerRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0