Movies
Ratings
110
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.5
JuniorRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 3.0