Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 0.5
La Vie en RoseRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 1.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 1.5
My GirlRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 2.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 1.0