Movies
Ratings
492
Rent-a-CatRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0