Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.5