Titles you rated
The WolverineRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 1.5
Paradise MurderedRated ★ 1.0
Sin CityRated ★ 1.0
LeonRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
TedRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5