Titles you rated
The TyrantRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
H2Rated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.0- Doctor KkaengRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0