Movies
Ratings
54
La La LandRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Underground RendezvousRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Happiness for SaleRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 0.5
Non-StopRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0