Titles you rated
The AttorneyRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5