Series
Ratings
120
As You Stood ByRated ★ 2.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
You Season 5Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 3.0