Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 0.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0