Series
Ratings
90
As You Stood ByRated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0- Cheeky AngelRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5- 슈퍼갤즈Rated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.5
Gakuen AliceRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0