Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
TuskRated ★ 0.5
The FabelmansRated ★ 4.5