Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Chilsu and MansuRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 2.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
A Bigger SplashRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5