Movies
Ratings
17
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0