Titles you rated
Boston StranglerRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 3.5
Taking LivesRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
FlowRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 2.0