Titles you rated
The LeopardRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 0.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Cobra KaiRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0