Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0