Titles you rated
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0