Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0