Titles you rated
Goodbye EarthRated ★ 0.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
HappinessRated ★ 0.5
BloodhoundsRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 0.5