Movies
Ratings
437
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
AlfieRated ★ 2.0
Just MarriedRated ★ 2.0
Good Luck ChuckRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 2.0