Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 0.5
Ted 2Rated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.0