Titles you rated
Horror StoriesRated ★ 1.5
Empire of LustRated ★ 2.0
HerculesRated ★ 2.0
The DealRated ★ 2.0
The MechanicRated ★ 2.5
9Rated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 2.0
The Expendables 2Rated ★ 2.0
FrankRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
HammerboyRated ★ 2.5
Lego Batman: The Movie - DC Super Heroes UniteRated ★ 2.0