Series
Ratings
130
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0- Emperor of the SeaRated ★ 2.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
Three BrothersRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 2.0- DamoRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
The Night WatchmanRated ★ 1.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 1.5
LastRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 0.5