Series
Ratings
18
Let's EatRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0