Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0