Titles you rated
First LoveRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
RikuohRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Boku no NechanRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0