Movies
Ratings
327
WhiplashRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 4.5
 
Cold FishRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 4.5
Angel's EggRated ★ 4.5
AntiviralRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
Mysterious SkinRated ★ 5.0
StardustRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.5