Titles you rated
HannibalRated ★ 5.0
TorchwoodRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0
Stargate SG-1Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 3.0
The TudorsRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0