Movies
Ratings
443
JokerRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
Shazam!Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Love on DeliveryRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
DoomRated ★ 1.0
UnbreakableRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
GravityRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0