Series
Ratings
16
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5