Movies
Ratings
160
She and Her CatRated ★ 4.5
Tokyo GodfathersRated ★ 5.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.5
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 5.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
TekkonkinkreetRated ★ 4.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
9Rated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0