Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- Lucky SevenRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.0
My Love Story!!Rated ★ 2.5