Titles you rated
I Live AloneRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- 짱구는 못말려 17Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 16Rated ★ 4.5
iCarlyRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- Soul EaterRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Osomatsu-kunRated ★ 3.5