Titles you rated
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
A Millionaire's First LoveRated ★ 2.0
The VowRated ★ 2.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 0.5
Schindler's ListRated ★ 2.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
One Perfect DayRated ★ 5.0
Shanghai KnightsRated ★ 2.5- Les MisérablesRated ★ 3.0
Our SunhiRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 1.0
Sea FogRated ★ 4.5