Series
Ratings
23
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 5.0
Zombie Land SagaRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Buffy the Vampire SlayerRated ★ 4.5
Living With YourselfRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 4.0