Movies
Ratings
352
My Name Is KhanRated ★ 1.5
The Bourne SupremacyRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.5
PrisonersRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
PredestinationRated ★ 1.5
Non-StopRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 2.5
FuryRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 2.5