Movies
Ratings
222
Ant-ManRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
The Raid 2Rated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
JobsRated ★ 2.5
LeonRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.5
That's My BoyRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 4.5
Steve Jobs: The Lost InterviewRated ★ 2.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0