Movies
Ratings
282
KasaneRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 1.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5- Love at the CrossroadsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 2.0