Titles you rated
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Graceful FamilyRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0