Series
Ratings
139
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
- School 2Rated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 3.0- One of A PairRated ★ 4.0
TemptationRated ★ 2.0
General Hospital 2Rated ★ 3.0- Mr. QRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Dr. ChampRated ★ 4.5
TazzaRated ★ 4.0- Family's HonorRated ★ 3.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0- Super RookieRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0