Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Chinese Paladin Season 1Rated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0- The Girl In BlueRated ★ 3.5
- The Emperor's HaremRated ★ 4.0
Ice FantasyRated ★ 1.5- Beauty WorldRated ★ 3.5
- BEIJING LOVE STORYRated ★ 4.0
- The Palace 2: The Lock Pearl ScreenRated ★ 3.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Treasure VentureRated ★ 4.0- 노방유희Rated ★ 4.0
- My Bratty PrincessRated ★ 4.0
Palace: The Lock Heart JadeRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Legend of Lu ZhenRated ★ 4.0
Romantic PrincessRated ★ 3.5
The Empress of ChinaRated ★ 4.5- Down With LoveRated ★ 3.5
Meteor GardenRated ★ 4.0