Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- Full Swing Season 3Rated ★ 3.5
Full Swing Season 2Rated ★ 4.0
Full Swing Season 1Rated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 1.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.0