Movies
Ratings
280
Memories of the SwordRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
Bunny DropRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0