Series
Ratings
12
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 2Rated ★ 3.0
- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 3.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.5
BridgertonRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0