Movies
Ratings
133
Confession of MurderRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Our School E.TRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
The President's BarberRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5