Movies
Ratings
367
Man in LoveRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
ArahanRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0