Titles you rated
A Normal FamilyRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 3.5
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 2.0
Monte CarloRated ★ 3.5
Our Summer in ProvenceRated ★ 5.0