Movies
Ratings
400
The Lost BladesmanRated ★ 3.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 4.0
EntrapmentRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.5
DragonHeartRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
The I InsideRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 2.5
StargateRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Painted FireRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.5
ZatoichiRated ★ 3.5
Man of VendettaRated ★ 1.5